fbpx

Contact

Technische Handelsonderneming C. v.d. Pols & Zn. B.V.

Locatie

Stationsweg 36
3214 VK Zuidland
+31 (0)181-458845

Storingshulp

Groentechniek & Tractoren
+31 (06) 1314 3984

Recycling- & Grondzuigtechniek
+ 31 (06) 1314 3982

E-mail

info@pols.nl

Contact

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Management

Piet van der Pols

algemeen directeur

+31 (0)643358035
piet.vanderpols@pols.nl

René Herlaar

Operationeel manager

+31 (0)643358038
rene.herlaar@pols.nl

Mark ten Cate

Controller

+31 (0)181-458839
mark.tencate@pols.nl

Tineke Verroen

Management assistente

+31 (0)181-458862
tineke.verroen@pols.nl

Verkoop Groentechniek & Tractoren

Cees Wolters

Verkoop groentechniek zuid-nederland

+31 (0)610081580
cees.wolters@pols.nl

Jasper Zwarst

verkoop groentechniek noord-nederland

+31 (0)643358036
jasper.zwarst@pols.nl

Marc Reuter sr.

Verkoop tractoren & houtversnipperaars

+31 (0)653248327
marc.reuter@pols.nl

Marc Reuter jr.

Verkoop groentechniek rijnmond & verkoop tractoren België

+31 (0)643358042
marcjunior.reuter@pols.nl

Theo van Eijden

verkoop werktuigdragers

+31 (0)610086345
theo.vaneijden@pols.nl

Jacqueline van den Berg

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458822
verkooptenp@pols.nl

Matthijs van Eck

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458841
verkooptenp@pols.nl

Peter Jansen

technisch specialist

+31 (0)643358080
peter.jansen@pols.nl

Martijn Noordam

technisch specialist werktuigdragers & versnipperaars

+31 (0)610086346
martijn.noordam@pols.nl

-

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458841
verkooptenp@pols.nl

-

technisch specialist

+31 (0)643358080
peter.jansen@pols.nl

-

technisch specialist

+31 (0)643358080
peter.jansen@pols.nl

Verkoop Recycling- & Grondzuigtechniek

Dries Wolff

verkoop recycling- & grondzuigtechniek noord-nederland

+31 (0)643358076
dries.wolff@pols.nl

Peter Caignau

verkoop recyclingtechniek belgië

+32 (0)473331082
peter.caignau@pols.nl

Michel de Schepper

verkoop recycling- & grondzuigtechniek belgië

+32 (0)484294784
michel.deschepper@pols.nl

Johnny Kraai

verkoop recyclingtechniek nederland

+31 (0)643358071
johnny.kraai@pols.nl

Alexander Lindhout

verkoop recyclingtechniek Zuid-nederland

+31 (0)610088636
alexander.lindhout@pols.nl

Marianne van Meggelen

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458842
salesrecycling@pols.nl

René Ruighaver

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458837
salesrecycling@pols.nl

Regina Bijl

verkoop binnendienst

+31 (0)181-458852
salesrecycling@pols.nl

Patrick Hutteman

Technisch specialist doppstadt & zemmler

+31 (0)43358081
patrick.hutteman@pols.nl

Cor van der Zalm

technisch specialist rsp & keestrack

+31 (0)613508157
cor.vanderzalm@pols.nl

-

verkoop recyclingtechniek Zuid-nederland

+31 (0)610088636
alexander.lindhout@pols.nl

-

verkoop recyclingtechniek Zuid-nederland

+31 (0)610088636
alexander.lindhout@pols.nl

Werkplaats

Erik van den Hoonaard

werkplaatschef

+31 (0)181-458828
werkplaats@pols.nl

Bart van Essen

Planner groentechniek

+31 (0)181-458824
werkplaats@pols.nl

Emma Ollefers

Planner recycling- & grondzuigtechniek

+31 (0)181-458850
werkplaats@pols.nl

-

marketeer

+31 (0)181-458866
danielle.dorst@pols.nl

Magazijn

Martin Nieuwland

hoofd magazijn

+31 (0)643358039
parts@pols.nl

Sander Mourik

tractoren

+31 (0)181-458857
parts@pols.nl

Arjan Tanis

Groentechniek & Werktuigdragers

+31 (0)181-458820
parts@pols.nl

Ronald Willems

Recycling- & grondzuigtechniek

+31 (0)181-458826
parts@pols.nl

Yannick van der Waal

Recycling- & grondzuigtechniek

+31 (0)181-458825
parts@pols.nl

Renate van der Vliet

Administratie

+31 (0)181-458852
parts@pols.nl

-

Administratie

+31 (0)181-458852
parts@pols.nl

-

Administratie

+31 (0)181-458852
parts@pols.nl

Marketing

Danielle Dorst

Marketeer

+31 (0)181-458866
danielle.dorst@pols.nl

-

tractoren

+31 (0)181-458857
parts@pols.nl

-

Groentechniek & Werktuigdragers

+31 (0)181-458820
parts@pols.nl

-

Administratie

+31 (0)181-458852
parts@pols.nl

Service & Contact

Heeft u een vraag over een bepaald product op onze website of wilt u contact opnemen met een andere vraag of om een afspraak in te plannen? We vragen u om contact op te nemen via onderstaande opties.

1